واحد طراحی و مهندسی

واحد طراحی و مهندسی با بهرمندی از مهندسین مجرب و استفاده از بروز ترین نرم افزار های طراحی و نقشه کشی و انواع ابزارآلات اندازه برداری وظیفه تولید اطلاعات فنی محصولات را در جهت ساخت و تولید بر عهده دارد.

1- طراحی مفهومی:

خلق ایده و طرح اولیه همواره نخستین گام در جهت تولید یک محصول می باشد که در ذهن انسان شکل می گیرد. همواره چالش اساسی بسیاری از ایده های خلاقانه و ارزشمند نداشتن امکان ساخت آنها با توجه به هزینه ها و پتانسیل های موجود می باشد که باعث می شود یک ایده خلاقانه و ارزشمند در همان ابتدای امر از بین برود. مهندسین و طراحان ما در مجموعه صنعتی نیترو لیزر به پشتوانه دانش و تجربه این امکان را بوجود آورده اند که تمامی ایده های خلاقانه و ارزشمند شما به بهترین کیفیت ممکن قابلیت ساخت را پیدا کنند.

*** خلق ایده با شما، ساخت و تولید آن با ما ***

2- مهندسی معکوس:

از دیگر فعالیت های این واحد، مهندسی معکوس محصولات و قطعات مورد نظر شما می باشد .همواره یکی از دغدغه های مشتریان ما بهبود و بهینه سازی نمونه های اصلی آنها می باشد تا محصول تولیدی بتواند به لحاظ کیفیت شرایط بهتری را نسبت به نمونه اصلی داشته باشد. در واحد فنی و مهندسی بنابر نظر و صلاح دید مشتری بروی نمونه تولیدی بهینه سازی هایی انجام می شود که این امر موجب افزایش کیفیت محصولات، کاهش وزن، افزایش استحکام، کاهش هزینه تولید و... شده که در نهایت مشتری شاهد محصولی با کیفیت تر نسبت به نمونه اصلی می باشد.

3- مدلسازی 3بعدی و استخراج نقشه های 2بعدی

در واحد طراحی مهندسی مجموعه صنعتی نیترو لیزر متخصصین ما با استفاده از آخرین نرم افزارهای روز دنیا از جمله: catia – solidwork – autocad – geomagic و... همچنین بکارگیری وسایل اندازه گیری دقیق فرآیند مدلسازی 3بعدی محصولات را به طور کامل به انجام رسانده و نقشه های فرآیند های مختلف ساخت شامل: نقشه های برش لیزر، نقشه های خم کاری، نقشه های جوشکاری، نقشه های مونتاژ و... را استخراج می نمایند.

4- مشاور فنی:

یکی دیگر از فعالیت های واحد طراحی مهندسی ارائه خدمات مشاوره ای به مشریان خود در جهت بهبود کیفیت محصولاتشان میباشد که از جمله این خدمات می توان به تعیین روش ها و پروسه های تولید، تعیین جنس و آلیاژ قطعات، تعیین نوع پوشش و... اشاره کرد.

سایر خدمات

خم کاری و رول
اطلاعات بیشتر
مجموعه سازی
اطلاعات بیشتر